Tváře hotelu

Jakov Frenkel, Ing.

Chairman of the Board of Directors

frenkel@edengroup.cz


Sales & Reservation Division

Tereza Zapletalová, DiS.

Director of Sales & Marketing

zapletalova@edengroup.cz

 

Jindřich Křováček

Sales & Marketing Manager

krovacek@edengroup.cz

Reshetylo Mykhailo

Sales Manager

reshetilo@edengroup.cz

 

   

Room Division

Romana Mrvová

Executive Director

mrvova@edengroup.cz

Šárka Matějková

Guest Relation Manager

matejkova@edengroup.cz

 

Jana Paloušová

Front Office Manager

palousova@edengroup.cz

 

Martina Jarošová

Housekeeping Manager

jarosova@edengroup.cz

  

 

Robert Hudec

Front Office Manager

hudec@edengroup.cz

   

SPA Division

Maxim Frenkel

Director of Spa Division

m.frenkel@edengroup.cz

MUDr. Helena Urbancová

Head Physician

urbancova@edengroup.cz

 

 

Ivan Siradchuk 

Spa Division Manager

siradchuk@edengroup.cz

 

 

Food & Beverage Division

David Zvára

Director of F&B

zvara@edengroup.cz

Lukáš Paluska

Executive Chef

paluska@edengroup.cz

Jitka Jánová

F&B Manager

janova@edengroup.cz

 

 

 


Back of The House

Drahomíra Syptáková

Head Office Manager

syptakova@edengroup.cz

 

Olga Palusková, DiS.

Economist

paluskova@edengroup.cz

 

Aleš Staněk

Head Accountant

stanek@edengroup.cz

 

Jaroslav Blažek

HR Manager

blazek@edengroup.cz

 Pavel Uhlíř

Pavel Uhlíř

Technical Manager

uhlir@edengroup.cz

 Jaroslav Pecko

Jaroslav Pecko

Chief Technician

pecko@edengroup.cz

Rezervace

 

Newsletter

Přihlásit

AHR

Superior Hotel Karlovy Vary

↑ nahoru

V případě, že se vám stránky nezobrazují korektně, nainstalujte si, prosím, novější verzi prohlížeče. Děkujeme
 
Newsletter

Registrujte se k odběru novinek e-mailem a budete o všem vědět jako první.
Budete pravidelně informování o novinkách a důležitých akcích.