Ověřit dostupnost
cab_arrow
cab_arrow


  • cz
  • en
  • de
  • ru

Jak nás najdete

Hotel Carlsbad Plaza se nachází v klidné části lázeňského centra Karlových Varů, v těsné blízkosti Císařských lázní a přilehlého parku.

Karlovy Vary a okolí

Nenechte si ujít příležitost a navštivte Karlovy Vary, město léčivých minerálních pramenů, bohaté historie, nádherné architektury a okolní přírody. Toto světoznámé lázeňské město založil v roce 1350 český král a římský císař Karel IV. Rozvoj města byl vždy spojen s léčebným účinkem místních minerálních pramenů. Dnešní lázeňské kúry zahrnují pití vody z 15 minerálních pramenů s teplotou od 35° C do 73° C, klasické lázeňské procedury a moderní fyzioterapii. Objevte kouzlo malebných kolonád, bohatství přírodních zdrojů, magickou přírodní krásu Krušných hor, architektonické kouzlo kulturních památek i množství sportovního vyžití, které město Karlovy Vary nabízí všem svým návštěvníkům.

Více informací

Kontaktní údaje

Carlsbad Plaza - Recepce

Tel.: (+420) 352 441 111

Fax: (+420) 352 441 151

E-mail: reception@carlsbadplaza.cz

Rezervační oddělení

Tel.: (+420) 353 225 502

Mob.: (+420) 777 258 838

E-mail: reservation@carlsbadplaza.cz

Carlsbad Plaza - Adresa

Mariánskolázeňská 25 

360 01 Karlovy Vary

Česká republika

Sledujte nás na sociálních sítích

Buďte s námi v kontaktu. Mějte přehled o veškerých novinkách a dění v hotelu i z našeho města, získávejte speciální nabídky a sdílejte s námi Vaše zážitky.

Tým hotelu Carlsbad Plaza

 

Ing. Jakov Frenkel

Chairman of the Board of Directors

frenkel@edengroup.cz

Sales & Reservation Division

Tereza Gašková, DiS.

Director of Sales & Marketing

gaskova@edengroup.cz

Jindřich Křováček

Sales & Marketing Manager

krovacek@edengroup.cz

Room Division

Romana Mrvová

Executive Director

mrvova@edengroup.cz

Šárka Matějková

Guest Relation Manager

matejkova@edengroup.cz

Jana Paloušová

Front Office Manager

palousova@edengroup.cz

Robert Hudec

Front Office Manager

hudec@edengroup.cz

Martina Jarošová

Housekeeping Manager

jarosova@edengroup.cz

SPA Division

Maxim Frenkel

Director of Spa Division

m.frenkel@edengroup.cz

MUDr. Helena Urbancová

Head Physician

urbancova@edengroup.cz

Ivan Siradchuk

Spa Division Manager

siradchuk@edengroup.cz

Food & Beverage Division

David Zvára

Director of F&B

zvara@edengroup.cz

Lukáš Paluska

Executive Chef

paluska@edengroup.cz

Jitka Jánová

F&B Manager

janova@edengroup.cz

Back of The House

Drahomíra Syptáková

Head Office Manager

syptakova@edengroup.cz

Olga Palusková, DiS.

Economist

paluskova@edengroup.cz

Aleš Staněk

Head Accountant

stanek@edengroup.cz

Jaroslav Blažek

HR Manager

blazek@edengroup.cz

Pavel Uhlíř

Technical Manager

uhlir@edengroup.cz

Jaroslav Pecko

Chief Technician

pecko@edengroup.cz